Sanayi Sitesi Oto Çekici

130
Sanayi Sitesi Oto Çekici

Sanayi sitesi oto çekici hizmetlerine günümüzde kişiler oldukça fazla ihtiyaç duyuyorlar. Araçlar seyir halindeyken birçok problemle karşı karşıya kalabilirler. Özellikle trafik kazaları günümüzde en çok karşılaşılan seyir halinde yaşanan sorunların başında geliyor. Trafik kazaları sonucunda araçların enkazının yoldan çekilmesi gerekir. İşte bu noktada devreye oto çekici hizmetleri girer.

Oto çekici hizmetleri hasarlı araçları yoldan çekerek otoparka götürür veya istenilen konuma götürebilir. Sanayi sitesi oto çekici hizmetlerine ulaşmak günümüzde 7 gün 24 saat sınırsızdır. Dilediğiniz zaman dilimi içinde irtibata geçme fırsatınız bulunuyor. Böylelikle hızlı ve kurumsal bir hizmetten yararlanarak sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. istanbul Oto çekici hizmetleri vinçlerle ve rampalarla gerçekleşir.

Sanayi Sitesi Oto Çekici Hizmetleri Nelerdir?

Sanayi sitesi oto çekici hizmetleri söz konusu olduğunda günümüzde birçok hizmetin ön plana çıktığını gözlemleyebiliyoruz. Bu hizmetler şu şekilde sıralanabilir,

  • Yolda kalma,
  • Kaza sonrası enkaz kaldırma,
  • Lastik patlaması sonrası değişim,
  • Akü bitmesi, akü arızaları,
  • Anahtar kaybolması,
  • Yakıt bitmesi,

Yukarıdaki sayılan hizmetler günümüzde oto çekici hizmetleri arasında en çok tercih edilen hizmetler olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Güvenli taşımacılık hizmetleri kapsamında bütün süreç yönetilir, dolayısıyla araçlarınıza olası bir hasar verilmez.

Süreç tamamıyla stratejik planlamalar doğrultusunda yürütülür ve yerinde incelemeler yapıldıktan sonra belirli bir plan çizelgesi oluşturulur. Uzman oto çekici personelleri plan çerçevesinde hizmetler sunar.

Sanayi Sitesi Oto Çekici Hizmetleri Avantajları Nelerdir?

Sanayi sitesi oto çekici faaliyetleri günümüzde avantajlarla dolu hizmetler olarak ön plana çıkıyor. Bu hizmetlerin en önemli artısı hem cazip fiyat seçenekleri hem de hızlı hizmetler olmasıdır. Konumunuzu ilgili oto çekiciye WhatsApp üzerinden gönderdikten sonra en geç 35 dakikalık zaman dilimi içinde belirtmiş olduğunuz konuma oto çekici personelleri gelecektir.

Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra çekici hizmetleri kapsamında vinçler ve rampalar yardımıyla araçlar otoparka çekilecektir. Aynı zamanda bu çekim işlemi öncesi sigorta hizmeti de sunulur. Olası bir personel kaynaklı hasar durumunda böylelikle zararınız tanzim edilir. Merkez Oto Kurtarma sitesi üzerinden siz de bu hizmetleri güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.

Hemen Ara