Türkiye – Bulgaristan Oto Çekici

Türkiye – Bulgaristan Oto Çekici

Türkiye – Bulgaristan Oto Çekici

Oto çekici hizmeti yalnızca yurt içini kapsayan bir hizmet değildir. Türkiye- Bulgaristan arası başta olmak üzere uluslararası alanda da oto çekici hizmetinden faydalanılabiliyor.

Türkiye- Bulgaristan Çekici Hizmet Alanı

Kaza ve arıza hiç beklenmeyen bir anda gerçekleşebiliyor. Hiç beklenmedik anlarda oluşan kaza, arıza gibi durumlar oto çekici hizmetine ihtiyaç duyulmasına neden olabiliyor. Türkiye – Bulgaristan Oto Çekici  (автотеглич) avtoteglich sürücülere pek çok farklı alanda destek verir.

Bu desteklerden bazıları şunlardır:

  • Akü takviye işlemleri
  • Lastik onarımı ve değişimi
  • Yol yardım desteği
  • Yakıt ikmali
  • Oto çekici hizmeti

Oto çekici olarak hizmet veren firmanın hizmet alanı geniş olduğu için marka, model fark etmeksizin her türlü sürücü firmadan yardım alabiliyor. Bu sayede beklenmedik problemler profesyonelce ortadan kaldırılabiliyor.

Türkiye- Bulgaristan Araç Çekme

Türkiye ile Bulgaristan arasında kullanılan yol yılın her dönemi işlektir. Yolcular bu işlek yolu farklı amaçlar için kullanabiliyor. Ancak bu yolda araç süren bireyler farklı sebeplere bağlı olarak yolda kalabiliyor. Oluşan bu durumu ortadan kaldırmak için çekici firmasından yardım alınabiliyor.

Türkiye – Bulgaristan Oto Çekici yolda kalan aracın yanına çok kısa süre içerisinde gider. Aracın problem durumu belirlendikten sonra aracın yükü belirlenir. Aracın yükün belirlendikten sonra son model, bakımlı ve kaliteli çekme araçlarıyla çekme işlemlerine başlanır.

Araç çekme işlemleri için alanında uzman personeller görevlendirilmiştir. Alanında uzman personel çekme işleminde sorun yaşanmaması için alması gereken her türlü güvenlik önlemini alır.

Türkiye Bulgaristan Çekici Ücreti

Türkiye ile Bulgaristan arasında yolda kalan bireyler çekiciyi aramadan önce ödemesi gereken ücretin yüksek olduğunu düşünebiliyor. Ancak firma çekme işlemlerini düşük fiyat politikası üzerinden gerçekleştiriyor. Düşük fiyat politikası ile hizmet verildiği için sürücüler sorun yaşamadan aracını çektirebiliyor.

Türkiye – Bulgaristan Oto Çekici çekme işleminin gerçekleşebilmesi için tek bir fiyat söyler. Belirtilen fiyata ek olarak ekstra hiçbir ücret talep edilmez. Bu da markanın oldukça güvenilir ve profesyonel olduğunun göstergesidir. Bunun yanında firmada farklı ödeme yöntemleri de geçerlidir. Farklı ödeme yöntemleriyle beraber sürücüler daha kolay ödeme gerçekleştirebilir.

 

Not: Aracınız Türkiyenin Herhangibir Yerinden Teslim Alınır ve Türkiye Bulgaristan Tampon Bölgede Teslim Edilir..

Hemen Ara