Kazalı Araç Çekici

118
Kazalı Araç Çekici

Kazalı Araç Çekici

Olası risklerin en aza indirilmesi için, kazalı arac cekici hizmetleri alınırken konusunda deneyimli ve yeterli ekipmana sahip oto çekici firmalarından hizmet alınmalıdır. Kaza sonucu araç hareket kabiliyetini yitirmiş olabilir. Bu gibi durumlarda taşıyıcı vinç kullanan hizmet araçları kullanılır.

Kaza sebebi ile araçlar savrulmuş da olabilir. Bu gibi durumlarda yeterli kapasiteye sahip vinçler ve taşıma hizmeti sağlayacak çekici araçlara aynı anda ihtiyaç duyulur. Her durum için güvenli hizmet veren oto çekici firması gerekli ekip ve ekipmanları sağlar, aracı güvenli ortama naklini gerçekleştirir.

Kazalı Araç Çekici Hizmetleri Nasıl Sağlanır?

Kazaya karışan araç sahipleri veya yetkilendirilmiş kişiler hızlı hizmet alabilmek için, bulundukları konumdan oto çekici hizmeti sağlayan firma araştırması yapmalıdır. Firmanın telefon hattı veya Whatsapp hattı ile iletişim sağlandığında;

  • Aracın bulunduğu semt, cadde, sokak gibi konum bilgileri,
  • Aracın cinsi modeli varsa yük durumu,
  • Araçta oluşan hasar konusunda aydınlatıcı bilgiler,
  • Aracın yola mesafesi,

Gibi bilgi aktarımı sağlanmalıdır. Yapılan görüşmelerde bilgi aktarımı ne kadar sağlıklı olursa, hizmet için ihtiyaç duyulan ekip ve ekipmanlar araç konumuna sevk edilir.

Kazalı Araç Çekici Hizmetleri Ne Kadar Sürede Gerçekleşir?

Araç çekici hizmetleri ivedilikle yerine getirilmesi gerekin işlemler arasında yer alır. Bu nedenle müşteri memnuniyeti oluşturmuş oto çekici firmaları, hizmet alanlarında bulunan riskli konumlarda ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde ekiplerini hazır bulundururlar. Bu da hizmetlerin kısa sürede yerine getirilmesine olanak sağlar.

Aracın bulunduğu konum, firmaya gelen ihbar yoğunluğu hizmet alım süresini etkileyebilir. Firma görüşmelerinde araç sahipleri aracın bulunduğu konum hakkında bilgi aktarırken, olası riskleri de ilettiklerinde daha kısa sürede oto çekici hizmeti alabilirler.

Kazalı Araç Çekici Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir?

Kazalı araç çekici hizmetlerinden olayın hemen sonrasında faydalanılabileceği gibi, güvenli ortamda bulunan kazalı araçlarda oto sanayi konumuna veya oto sanayi içerisinde bulunduğu konumdan, başka bir bakım ünitesine taşımalarda faydalanılabilir. Kazalı araçlar çoğunlukla oto sanayi konuma çekilir. Oto çekici firmalarından hizmetleri alınırken, firma ile anlaşma sağlayan oto tamir ve bakım servislerinden fiyat avantajı da sağlanır.

Kazalı Araç Çekici Fiyatları Ne Kadar?

Diğer oto çekici hizmetlerinde olduğu gibi, kazalı araç çekici hizmetlerinin fiyatları verilen hizmetlere, müşteri tercihi ile oluşturulan taşıma mesafesine, hizmet alacak aracın kapasitesine ve fiziki özelliklerine göre belirlenir. Yapılan görüşmeler esnasında hizmet bedeli müşteriye iletilir. Güvenilir firmalar yapılan görüşmelere sadık kalarak, sabit fiyat avantajları sağlarlar. Taşıma güzergahında ücretli geçişler müşteri tarafından karşılanır.

ETİKETLER:
Hemen Ara