Haraççı Oto Çekici

Haraççı Oto Çekici

Haraççı Oto Çekici

Araçla uzun yol yolculuğu yapmak bazı kimseler için tutkunu olduğu bir etkinliktir. Diğer yandan işe veya bir gezintiye giderken kullanılacak en konforlu tercihtir.

Konforunun yanı sıra birtakım olumsuzlukları da kendi bünyesinde barındırdığı bilinmelidir. Bazen bir kaza bazen de bir arıza sonucu araç hareketsiz bir şekilde yolda kalabilir.

Bu durumda her sürücünün güvenebileceği, hızla imdadına yetişeceği bir oto çekiciye ihtiyacı bulunur. Araç çekici ve kurtarma işlemlerinde Haraççı oto çekici kaliteden ödün vermeden, deneyimli personeliyle 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumdadır.

Güvenilir Oto Çekici Bulmak

Bir bedel ödeyerek hizmet alınan her işte olduğu gibi oto çekicinin de kalitelisi kişiler tarafından sorgulanmalıdır. Araç çekmek basit bir iş gibi görünse de bazı incelikleri bulunur. Bu hizmeti uzun yıllar vermiş olan Haraççı oto çekici hassas bir şekilde çalışmalarını sürdürür.

Oto çekimi esnasında dikkat edilmesi gereken hasar almış bir araca daha fazla asar vermeden kaldırılması işlemidir. Bu durum servise girecek araçta daha fazla masraf çıkmasının önüne geçmektedir. Ayrıca bazı durumlarda sarsıntı olmadan kurtarma işlemi yapılması gerekir ve burumda çekicinin hızını ve çekici aracını kontrollü bir şekilde kullanması gerekir.

Yolda Kalan Sürücü Neler Yapmalı?

Aracın yolda kalma durumu bir sürücü için oldukça can sıkıcıdır. Sürücüler böyle anlarda panik olmadan dikkatli davranmalıdır.

Araç sahibi ya da kullanıcısı çekiciyi beklerken;

  • Aracı güvenli bir yere çekmeli,
  • Araca ait ruhsat gibi belgeleri hazırlamalı,
  • Aracın bulunduğu durumu fotoğraflamalı,
  • Çekiciden aracı hangi servise götürdüğü öğrenilmelidir.

Ayrıca her sürücünün hızlıca ulaşabileceği Haraççı oto çekici kendi sektöründe kaliteli hizmet veren bir kuruluş olarak terci edilmelidir.

Sürücülerin Yaptığı Yanlışlar

Herhangi bir nedenden dolayı hareketsiz konuma gelen araç için yapılacak en iyi yöntem Haraççı oto çekici çağırmaktır. Ancak bunun yerine sürücülerin yaptıkları bir takım hatalı davranışlar da meydana gelmektedir.

Ufak kazalarda araçlarda her zaman gözle görünen hasarlar olmayabilir. Böyle durumlarda bir hasar olmadığını düşünen sürücüler aracı hareket ettirerek yola devam etmek isterler. Gözle görünmese de aracın iç kısmında oluşan durumlar nedeniyle çeşitli sorunlar oluşmaktadır. Bunun sonucunda daha masraflı bir tamir işlemi doğmaktadır. Müşterileri, 7/24 Haraççı oto çekici ile iletişime geçerek destek alabilmektedirler.

Hemen Ara