Silivri Kuzey Marmara Otoyolu Oto Çekici

Silivri Kuzey Marmara Otoyolu Oto Çekici

Silivri Kuzey Marmara Otoyolu Oto Çekici

İstanbul’da Silivri kuzey Marmara yolu üzerinde oto çekiciye ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda veya aracınızla ilgili herhangi bir problem yaşadığınız taktirde güvenilir Kuzey Marmara oto çekici hizmeti almak istediğiniz zamanlarda sizlerde firmamızla iletişim kurarak aracınızın çekim sürecini güvenilir ellere bırakabilirsiniz.

Kuzey Marmara Otoyolu Oto Çekici

Kuzey Marmara otoyolunda aracınızda herhangi bir sorun yaşamanız durumunda firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Aracınızdaki problemleri anlatmanız halinde sizlerin mağduriyetini en kısa zamanda çözmek için uzman ekiplerimizi sizlere yönlendireceğiz. Tek yapmanız gereken irtibat numaramızı aramak ve sorununuzu aktarmanız.

Kuzey Marmara Otoyolu Oto Çekici Hizmetleri

Seyahat ederken beklemediğiniz sorunlar yaşamanız halinde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yaşayabileceğiniz olası sorunlar şöyle;

  • Aracınızın yakıtı tükenebilir.
  • Lastiklerinizle ilgili sorun yaşayabilirsiniz.
  • Aracınızın motoru arıza yapabilir.
  • Aracınızın aküsü bitebilir.

Yaşayabileceğiniz bu problemlere firmamız tarafından alanında uzman özel ekipler hızlıca söyleyeceğiniz konuma gelerek sizlerin mağduriyetini gidererek aracınızla ilgili yapılması gereken müdahaleyi uzman ekiplerimizce yapılacaktır.

Kuzey Marmara Otoyolu Oto Kurtarıcı

İstanbul ilinin her ilçesinde sizlere 7 gün 24 saat araç kurtarma hizmeti vermekteyiz. Aracınızdaki problemleri detaylı şekilde çağrı merkezlerimizi arayarak anlatmanız halinde, sizlere fiyat verilecektir. Onaylamanız halinde ekiplerimiz sizlerin ışığında belirlediğiniz konuma geleceklerdir. Günün her saatinde çağrı merkezlerimizle iletişime geçerek aracınızın kurtarma işlemlerinin yapılması firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Aracınızdaki mağduriyetinizin giderilmesi için sizlere üstün hizmet kalitesi ile hizmet veren ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olmamız alanımızda bir numaraları firma olmamız sonucunu doğurmaktadır. Sizlerde ön görülen veya görülemeyen bir sorun yaşamanız halinde firmamız ile iletişime geçerek hızlı bir işleyiş ile birlikte mağduriyetinizin giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Oto Çekici Hizmeti

Firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan ekibimizi derhal belirttiğiniz konuma yönlendiriyoruz. Can güvenliğinize önem veren bir firma olduğumuz için belirttiğiniz adrese eş zamanlı olarak sağlık ekiplerini de yönlendirerek, can güvenliğiniz için de gereken önlemleri alıyoruz.Kuzey Marmara Oto kurtarıcı belirlenen konuma geldikten sonra ise yoldaki güvenlik önlemlerini alarak hasar tespit yapmaktadır.

Bu tespit sonucunda da ilk müdahale ile aracınız yürür hale gelebilecek durumda ise aracınızın tamir işlemleri yapılarak, arızanın çözümünden emin olarak yolunuza güvenle devam edebilmeniz için gereken müdahale yapılır. Aracınızda bulunan problemin daha büyük olduğu durumlarda ise aracınız uzman ekipler tarafından çekilir, sizlerin de yolda kalmamanız için sizlerin ulaşımı da firmamız tarafından sağlanır.

Hemen Ara