Çamura Saplanmış Oto Kurtarma

Çamura Saplanmış Oto Kurtarma

Çamura Saplanmış Oto Kurtarma

Kış ve bahar mevsimlerinde yolların çamurlu olması kaçınılmaz oluyor. Bu durumdaki yollar ise araçların çamura saplanması ve yolda kalması gibi sorunları ortaya çıkarıyor. Bu sorunla karşılaşan kişiler için firma çamura saplanmış oto kurtarma hizmeti sağlıyor. Verilen hizmet sayesinde aracın zarar görmeksizin çamurdan kurtarılması ve yoluna devam etmesi sağlanıyor.

Çamura Saplanmış Araba Nasıl Kurtarılır?

Araç yolda giderken çamura saplandığında sürücülerin arabayı kurtarmak için kendi imkanlarını kullanması mümkün oluyor. Kazma, başka araçla çekme veya lastik basınç yöntemleri sürücülerin deneyebileceği yöntemler arasında bulunuyor. Denenen bu yöntemlerin başarılı olmadığı durumlarda sürücülerin profesyonel destek almaları gerekiyor.

Çamura saplanmış oto kurtarma üzerine çalışan firma aracın çamurdan kurtarılmasını sağlıyor. Bunun için oto kurtarıcı araçlarıyla çalışıyor. Araç yardımıyla çamur içerisinde araç çekilerek çamurdan çıkması sağlanıyor.

Çıkarma işlemi öncesinde ise araçta sorun olmaması için gerekli güvenlik önlemi alındıktan sonra kurtarma işlemi gerçekleştiriliyor. Saplanma yaşayan araç çalışamayacak duruma gelmişse tamir için gerekli servise ulaştırılması firma tarafından sağlanıyor. Aracın yola devam etmesinde herhangi bir sorun görülmediğinde ise firma oto kurtarma hizmetini tamamlamış oluyor.

Çamura Saplanmış Arabayı Kim Kurtarır?

Çamura saplanarak yoluna devam edemeyen araçlar için çalışan firma aracın çamurdan çıkarılması için gerekli tüm araç ve ekipmanları bulunduruyor. Bu ekipmanların kullanılması içinse deneyimli personelinin çalışmalarından yararlanıyor.

Çamurdan çıkamayacak durumda olan araç için oto kurtarıcı deneyimli şoförü tarafından kullanılıyor. Kurtarıcının yardımıyla araç hasar almadan çamurdan çıkarılıyor. Aracın çamurdan kurtarılmasının ardından deneyimli şoför aracın gerekli yere ulaşması konusunda da müşteriye destek sağlıyor.

Çamura Saplanmış Araba Ne Zaman Kurtarılır?

Yağışlar veya yol çalışmaları nedeniyle çamura bulanan yollarda araçların saplanıp kalması her zaman görülebiliyor. Bu sorunla karşılaşıldığında ise aracın iyice kötü duruma düşmemesi için hemen kurtarılması gerekiyor.

Bunun için çamura saplanmış oto kurtarma hizmetleri 24 saat kesintisiz şekilde veriliyor. Kesintisiz hizmetin sayesinde sürücüler araçlarını çamur nedeniyle kullanamayacak duruma geldiklerinde anında kurtarma hizmetini arayabiliyorlar. Zaman fark etmeden oto kurtarıcılar belirtilen adrese ulaşarak çamur içerisindeki aracın çıkarılmasını sağlıyorlar.

Hemen Ara