Oto Kurtarıcı

Oto Kurtarıcı

Oto Kurtarıcı

Yeni bir araç alımı ya da mevcut aracınızın trafikte seyir halinde iken arızalanması durumda taşınması gibi nedenlerden dolayı araçlarınızı istediğiniz konumdan alarak başka bir konuma nakil etmek için kullanılan hizmete oto kurtarma denir. Acil durumlarda güvenilir ve işin ehli bir firma ile çalışılmalıdır.

Firmamız yıllardır siz değerli müşterilerimize bu anlamda kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Aracınızı güvenli bir şekilde sigorta yapılarak başka bir yere nakil ettirebilirsiniz. Teknolojik gelişmeleri iş alanımıza entegre ederek siz değerli müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmayı kendimize ilke edindik.

Oto Kurtarıcının Güvenilirliği Neden Önemli

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize oto kurtarma alanında yıllardır kaliteli ve kusursuz hizmet vermekteyiz. Aracınızın gerekli güvenlik önlemleri ve sigorta işlemleri yapılarak nakil esnasında herhangi bir aksilik ve kaza ile karşılaşılması durumunda gerekli zararın firmamız tarafından bizzat karşılanacağı belirtilmektedir.

Bazı yanlış oto kurtarıcı tercihleri sonucunda araç sahibi aracın zararından fazla maliyeti ödemek zorunda kalacaktır. Bu nedenle oto kurtarıcı seçerken firmanın güvenilir olup olmadığına dikkat edilmesi gerekir.

Oto Kurtarıcının Çalışma Saatleri

Oto kurtarıcı firmamız yedi gün yirmi dört saat ve günün hangi saati olursa olsun siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırdır. Firmamıza telefon ve whatsapp uygulaması üzerinden gönül rahatlığı ile erişebilirsiniz. Whatsapp üzerinden bulunmuş olduğunuz konumunuzu firmamıza bildirerek yardım talebinizi oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz yardım talebine hızlı şekilde geri dönüş sağlanır.

Oto Kurtarıcı Fiyatları

Oto kurtarıcı firmamız yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve her türlü müşterilerine sunan geniş bir vizyona sahiptir. Fiyatlarımızı belirlerken göz önünde bulundurulması gereken bazı kriterler bulunmaktadır.

Bunlar:

  • Aracınızın modeli, herhangi kazaya maruz kalıp kalmaması
  • Mesafe, aracın alınmış olduğu konum ve ulaştırılacağı konum arasındaki uzaklık
  • Gün ve saat, firmamızı çağırmış olduğunuz gece ve gündüz arasında hafta sonu ve hafta içi günler arasında fiyat farkı bulunmaktadır.
  • Ancak ülke genelin oto kurtarıcı fiyat skalasına bakıldığında firmamız tarafından belirlene fiyatlar piyasa eş değerindedir. Araç sahiplerine her türlü ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.
ETİKETLER:
Hemen Ara