Yenibosna Oto Çekici

Yenibosna Oto Çekici

Yenibosna Oto Çekici

Keyifli bir yolculuk sırasında aracın hareketsiz bir şekilde yolda kalması hayli can sıkıcıdır. Bu durum her sürücünün başına gelebilmektedir.

Araç sahipleri bu durumun her zaman meydana gelebileceğini kabullenerek bir oto çekiciden destek alınması gerektiği bilincine varmalıdır.

Deneyimli personeli ve hızlı servisiyle yenibosna oto çekici tarafından araç güvenle alınır ve işbirliği içerisinde olunan yetkili servise tamir için bırakılır.

Oto Çekici Özellikleri

Aldığımız her hizmette olduğu gibi çekici hizmetlerinde de kaliteyi ararız. Çekicinin hasar almış bir araca daha fazla zarar vermeden kaldırması önemlidir. Bazı araçların sarsmadan taşınması dolayısıyla güçlü sabitleme yapılması ve trafik akışında da hız kontrolünü yapması gerekmektedir.

Ayrıca içerisinde kazalı bir aracı alırken hem araca hem de içindeki kişi ya da kişilere zarar gelmeyecek şekilde hassas kaldırma işlemi uygulanmalıdır. Hızlı bir şekilde olay yerine ulaşım önemli olduğu için yenibosna oto çekici bu ihtiyacı karşılamaktadır.

Araç Yolda Kaldığında Nasıl Davranılır?

Sürücüler aracın bir sebeple hareketsiz duruma gelmesinden dolayı panik olabilmektedir. Trafiğin tıkanmasına sebep olmadan ve aracın hasarını katlamadan dikkat edilecek bazı hususlar bulunur.

  • Araç yol kenarında uygun bir yere çekilmelidir.
  • Çekiciyi beklerken araç içerisinde bulunan özel eşyalara sahip çıkılmalıdır.
  • Çekici gelmeden önce aracın fotoğrafları çekilmelidir.
  • Aracın hangi servise götürüldüğü öğrenilmelidir.

Ayrıca sıkça yapılan bir hata olarak sürücüler, kendileri teşhis koyarak araçta bir hasar olmadığını düşünüp yola devam edebilmekteler. Gözle görülür olmasa da araç içerisinde meydana gelen hasarlar bir süre gittikten sonra aracın motorunda arızalara neden olabilmekte ve birden araç hareketsiz duruma gelebilmektedir.

Çekici Fiyatları Nasıl Belirlenir?

​​​​​​​Kişiler alacakları her hizmet gibi Şehir içi oto çekici hizmetlerinin fiyatlarını da merak etmekteler. Bilinmesi gerekir ki aracın kaskosu bir arıza durumunda da devreye girer ve hasarı karşılar. Bu sebeple kasko oldukça önemli olmaktadır.

Çekici fiyatları ise aracın nereden alınacağına, aracın markasına, şehir içi ya da şehir dışında oluşu gibi kriterlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu fiyatlara köprü masrafları da dahil edilir. Uzun yıllar işini layıkıyla yapan ​​​​​​​yenibosna oto çekici en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetiyle çalışmalarını sürdürür.

ETİKETLER:
Hemen Ara