Tekne Taşıma Çekici

Tekne Taşıma Çekici

Tekne Taşıma

Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber tekne taşıma hizmet duyan kişilerin sayısı arttı. Bireyler büyük boy teknelerden günlük motorluya kadar her türlü tekneyi güvenilir biçimde taşıtabiliyor.

Tekne Taşıma Kılavuzu

Firma tekne taşımak için bazı detaylara ekstra önem verir. Bu detaylar sayesinde taşıma işlemleri daha kolay ve güvenilir olarak gerçekleştirilebiliyor. Belirtilen detaylardan bazıları:

  • Teknenin toplam uzunluğu net bir şekilde ölçülür. Bu sayede ihtiyaç duyulan araç tipi belirlenir.
  • Teknenin yüksekliği net bir şekilde ölçülür. Yüksekliğin ölçülmesiyle beraber olası kaza durumları ortadan kaldırılmış olur.
  • Kiriş ölçüm işlemleri gerçekleştirilip güvenlik önlemleri alınır. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde taşıma işlemleri daha nitelikli hale getirilir.

Teknesini taşıtmak isteyen bireyler hiçbir işlem yapmaz. Belirtilen iş ve işlemlerin hepsi markaya aittir.

Tekne Taşıma Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tekne taşımanın fiyatları pek çok farklı duruma bağlı olarak değişir. Bu alanda birçok farklı etken taşıma fiyatlarını etkiler. Taşıma fiyatlarını etkileyen ilk ve en önemli etken teknenin büyüklüğüdür. Tekne büyük olursa daha büyük araçlara ihtiyaç duyulduğu için fiyat da değişir.

Tekne taşımanın fiyatını etkileyen diğer bir detay ise mesafedir. Söz konusu teknenin daha uzak mesafelere taşınması halinde fiyat artış gösterecektir. Bunun yanında taşınacak tekne çeşidine bağlı olarak fiyat değişiklik gösterebiliyor.

Tekne taşımak için ödenecek net ücreti öğrenmek için firma ile iletişime geçmek gerekiyor. Firma yetkilileri gerekli detayları belirledikten sonra net ücreti bireylere söylüyor.

Tekne Taşıma İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Tekne taşımanın gerçekleştirilebilmesi için 7 gün 24 saat kesintisiz şekilde marka ile iletişime geçilebiliyor. Marka yetkilileri kısa süre içerisinde teknenin bulunduğu konuma gelir. Teknenin bulunduğu konuma gelen kişiler gerekli incelemeleri yapıp ihtiyaç duyulan işlemleri belirledikten sonra bireyleri bilgilendirir.

Taşıma işleminin gerçekleşmesi için gerekli sözleşmeler imzalanıp sigorta işlemleri tamamlanır. Belirtilen aşamalar tamamlandıktan sonra güvenilir bir şekilde araca yüklenip belirtilen alana doğru hareket edilir. Teknenin hangi konumda olduğu araçtaki GPS ile net bir şekilde anlaşılabilir.

Garantili Taşıma Hizmeti

İhtişamlı ve ilgi çekici tekneler sayesinde yazın tadı doyasıya çıkartılabiliyor. Ancak bunun için teknenin güvenilir biçimde marinaya taşınması gerekiyor. Bunun için pek çok kişi tekne taşıma işlemlerinin güvenilir biçimde yürütülüp yürütülmediğini sorguluyor.

Tekne taşımayı sunan marka güven problemi yaşanmaması ve oluşabilecek maddi kayıpları ortadan kaldırmak için garantili taşıma hizmeti sunuyor. Garantili taşıma hizmetiyle beraber güvenilir ve hızlı bir şekilde taşıma işlemleri yürütülüp bireyler koruma altına alınıyor.

Hemen Ara