Silivri Esenyurt Oto Çekici

Silivri Esenyurt Oto Çekici

Silivri Esenyurt Oto Çekici

Yol yardım denildiği zaman ilk akla gelen hizmet oto çekici hizmetidir. Tamir, akü desteği ve yakıt desteği gibi konularda çözüm üreten yol yardım hizmeti kategorisinde oto kurtarma hizmeti de yer alıyor. Bu hizmete oto çekici hizmeti denilmesinin nedeni ise eski çekici araçların genel yapısıdır.

Bu araçlar, çekme işlemini çekilecek aracın ön kısmını havaya kaldırarak gerçekleştiriyor. Bu nedenle bu araçlara çekici denilmiştir. Yeni nesil araçlar ise çekilecek aracı yan kısımdan kaldırır ve kamyonet kasasına yerleştirir. Taşınan araç güvenli yöntemlerle taşınıyor.

Oto Çekici Sektörü Modern Araçlara Sahip

Her türlü aracı çeken bu araçlar, özel ehliyet ile kullanılabilir. Oto kurtarıcı ehliyetine sahip sürücülerin deneyimli olması gerekir.

Bu hizmette;

  • Ehliyet, deneyim ve tecrübe önemlidir.
  • Çekici aracın bakımlı olması ve mevzuata uygun olması hizmet kalitesi açısından önemini artırıyor.
  • Her türlü aracı çekebilme tecrübesi de önemli bir konu olarak görülüyor.

Pratik araç çekme kabiliyetine sahip olan oto çekici araçlar otomotiv dünyası için kolaylık sağlar.

Oto Çekici Fiyatları Uygun

Çekici hizmetlerinde önemli olan konu mesafedir. Aracın alınacağı ve bırakılacağı nokta arasındaki mesafe fiyatı belirleyen bir konudur. Ayrıca diğer unsurlar da göz önünde bulundurulur ve fiyat teklifi yapılıyor. Çekilecek aracın modeli ve türü de fiyatı doğrudan etkiliyor.

Akaryakıt fiyatlarındaki dengesizlik oto kurtarma sektörünü de doğrudan etkiliyor. Akaryakıt fiyatlarının sık sık değişmesi nedeniyle fiyat listesinde değişiklikler meydana geliyor. Bu değişiklikler firmalar tarafında minimum seviyede listeye yansıtılıyor ve müşterinin beklentisine uygun şekilde yeniden düzenleniyor. Araç fiyatları, bakım fiyatları, sanayi fiyatları ve diğer araç masrafları da araç kurtarma sektöründeki fiyatları doğrudan etkileyen faktörler içerisinde sıralanıyor.

Oto Çekici Hizmeti Otomotiv Sektöründe Öne Çıkıyor

Oto çekici hizmetinin kendine özgü özellikleri vardır. Bu özellikler;

  • Araç çekme işlemi için özel tasarlanan oto çekiciler bu işte kolaylık sağlıyor. Zamanı iyi kullanan ve kolay bir şekilde araç taşıyan oto çekiciler bu kategoride önemini koruyor.
  • Araç çeken kişinin trafik mevzuatına uygun oto çekici ehliyeti vardır ve çekme işlemi resmi bir şekilde gerçekleşiyor. Otomobil sektöründe hizmet verenler oto kurtarma hizmetini önemine dikkat çekiyor.
  • Otomobilciler çekici hizmeti veren firmaların deneyimli olması gerektiğini vurguluyor.
  • Güvenli çekme işlemi gerçekleştirmek için modern araç filosu ile hizmet veren şirketlerin önemine vurgu yapılıyor.

Otomobillerin arızalanması durumunda veya trafiğe çıkamaması durumunda oto kurtarma devreye giriyor.

Hemen Ara