Sazlıbosna Oto Çekici

Sazlıbosna Oto Çekici

Sazlıbosna Oto Çekici 

Sazlıbosna oto çekici ve yol yardım olarak sizlere hizmet veren firmamız bu anlamda gerekli tüm önlemleri alarak hizmet vermeye devam ediyor. Yıllardır tecrübeli ekip ve ekipmanlarımız ile sunmuş olduğumuz bu hizmet her türlü güvenlik önlemi alınarak yapılıyor.

Çekici bilindiği gibi çalışmayan ya da acil nakledilmesi gereken araçları belirlenen noktalara taşıyan araçlardır. Örneğin; emniyet birimleri yanlış park edilmiş araçları, trafiğin seyrini etkilediği gerekçesiyle merkeze çekiciler ile alır. Hatta araç sahibi bu konudan dolayı cezai işleme tabi tutulur. Araç sahibinin bilgisi olmadan da bu işlem emniyet personelleri tarafından yapılabilir. Kişi aracını almak için gerekli masrafları karşıladıktan sonra alabilir. Bu tip durumlarda yine çekiciler hizmet veriyor. Firmamız Sazlıbosna oto kurtarıcı firması olarak sizlere her türlü çekici desteğini bu kapsamda sunuyor.

Yol Yardım Desteği Acil Nasıl Alınır?

Yol yardım genellikle araçların arızalanması sonucu yolda seyir halinde iken ya da kaza yapması sonucu alınan bir hizmettir. Firmamız sizlere yol yardım, oto çekici, araç kurtarma gibi her durum için hizmet veriyor. Bu anlamda acil yol yardım ihtiyacınız olduğunda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yol yardım kapsamında istediğiniz an firmamızdan destek alabilirsiniz yani zaman fark etmeksizin sizlere yol yardım hizmeti veriyoruz. İster gece isterseniz de gün içerinde herhangi bir saat diliminde destek almak istediğiniz an sizler için çalışmaya devam ediyoruz. Yol yardım ya da oto kurtarma desteği yine çekicilerimiz ve çekici operatörlerimiz ile veriliyor. Profesyonel olarak çalışan arkadaşlarınız gerekli tüm hizmeti bu anlamda sizlere sunuyor.

Çekici Tekniklerimiz Nelerdir?

Firmamız sizlere çekici hizmetini özellikle birçok yöntemle sunuyor. Sazlıbosna oto çekici ve yol yardım olarak genel olarak araçlarınızın ihtiyacı olan şekilde destek veriyoruz. Kayarkasa ya da ahtapot çekici hizmetimiz sizlere özellikle sunuluyor.

Kayarkasa çekici; araçların çekicilere direkt aktarılması yöntemidir. Bu klasik çekici hizmeti olarak da biliniyor. Firmamız bir diğer çekici yöntemimiz olan ahtapot çekici hizmetini yine sizlere sunuyor. Bu kısımda kontrollü şekilde vinçler aracılığı ile ahtapot şeklinde halatlar ile bağlanmış olan kaza yapmış araçların çekicilere aktarılması işlemidir. Bu anlamda her destek yine firmamız tarafından sağlanıyor.

Hemen Ara