Kayar Kasa Oto Çekici

185
Kayar Kasa Oto Çekici

Kayar Kasa Oto Çekici

Kayarkasa çekici konumunda hareket kabiliyetini yitiren araçlar için, Kayarkasa oto çekici tarafından güvenli ve hızlı hizmet sağlanır. 7/24 hizmet sunan firma, çekici hizmetleri yanında yerinde hizmetlerde sunar. Çekici hizmet araçları yeterli donanıma sahip olup, araç özelliğine ve aracın fiziki koşullarına göre hizmet verebilecek yeterliliğe sahiptir. Çekici hizmetleri, müşteri tercihine göre en yakın servis konumuna veya şehir dışı taşımalara da olanak sağlar.

Kayarkasa Oto Çekici Hizmetleri Nelerdir?

Kayarkasa şehir içi ve şehir dışı fark etmeksizin, oto çekici hizmetleri 7/24 gerçekleştirilir.

Çekici hizmetleri kapsamında;

  • Akü takviye ve değişim işlemleri,
  • Yerinde arızaların giderilebilmesine yönelik işlemler,
  • Lastik değişimi ve buna ihtiyaç duyulacak avadanlık temini,
  • Kurtarıcı ve çekici hizmetleri,

Gibi hizmetlere yer veriler. Oto çekici hizmetlerinde, mümkünse araca hareket kabiliyeti kazandırmak, mümkün olmadığı durumlarda servise veya müşterinin tercih ettiği konuma aracın çekilmesi amaçlanır.

Kayar kasa Oto Çekici Hizmetlerinden Nasıl Faydalanılır?

Kayarkasa oto çekici olarak aracı kalan müşteri, öncelikle yakın konumda bulunan güvenli çekici firmasına erişim sağlamalıdır. Firma ile irtibat için, telefon, Whatsapp kullanılabileceği gibi, uygulama sayfasından da randevu oluşturulabilir.

Aracın bulunduğu konum, aracın hasar durumu, bulunulan konumda ki trafik yoğunluğu gibi bilgiler hizmet verecek firma ile paylaşılır. Bu sayede ortama göre ve aracın özelliklerine göre hizmet aracı talep edilen konuma sevk edilir.

Kayarkasa Oto Çekici Fiyatları Ne Kadar?

Hizmet alınan oto çekici firması ile anlaşma sağlanarak veya uygulama sayfasında yer verilen otomatik hesaplama araçları kullanılarak fiyatlar belirlenebilir. Çekici hizmetleri esnasında sağlanan hizmet seçenekleri, aracın bulunduğu konum ve sevk edileceği konumu firma tarafından değerlendirilir. Bu da çekici fiyatlarını belirler. Çekici fiyatları yerinde hizmet, çekici hizmeti ve kurtarıcı hizmetleri farklı fiyat kategorisinde değerlendirilir.

Kayarkasa Oto Çekici Hizmetleri Hızlı Mı?

Oto çekici hizmeti alacak araç sahipleri, güvenilir oto çekici firmasını tercih ettiklerinde, hizmetler hızlı bir şekilde sağlanabilir. istanbulda çekiciler, ihtiyaç duyulan konumlarda yer alır. İhbarı alan firma müşteriden konum bilgilerini sağladığında, en yakın konumda ki hizmet aracını bölgeye sevk eder. Bu da hızlı hizmet alınmasına imkan verir.

Hemen Ara