Beylikdüzü Oto çekici

Beylikdüzü Oto çekici

Beylikdüzü Oto Çekici

İstanbul, Beylikdüzü konumundan araçlarını çektirmek isteyen araç sürücüleri ve araç sahipleri, Beylikdüzü oto çekici hizmetlerinden faydalanarak, güvenli bir şekilde araçlarını istedikleri konuma taşıyabilirler.

Oto çekici hizmetlerinden faydalanılabilmesi için;

  • Aracın konumu,
  • Aracın hareket kabiliyeti,
  • Aracın hasar durumu,
  • Aracın taşınacağı konum,
  • Trafiğe engel durumu,

Gibi bilgilere ihtiyaç duyulur. Çekiciye ihtiyaç duyan araçlar bazen çamura saplanmış, sel sularında mahsur kalmış olabilir. Bu gibi durumlar belirtildiğinde, çekici firması buna uygun ekip ve ekipmanı araç konumuna yönlendirecektir.

Aracın tekerlerinin kilitlenmiş olması veya bu kısımların hasarlı olması hareket kabiliyetini etkileyebilir. Bu da çekici hizmetlerinde farklı çekici araçlara ihtiyaç duyar. Aracın trafiğe engel olması durumu, konunun acil olduğunu ortaya koyar. Bu gibi durumların bildirilmesi durumunda, çekici hizmetleri can ve mal güvenliğini açısından ivedilikle önlem alacaktır.

Oto Çekici Hizmetlerinden Kimler Faydalanır?

Oto çekici hizmetlerinden faydalanılabilmesi için, öncelikle talebin araç sahibi veya araç sahibi tarafından yetkilendirilmiş araç sürücüsünden gelmesi gerekir. Çekici ihtiyacı duyulan aracın üzerinde tasarrufu bulunmayan kişiler, çekici hizmetlerinden faydalanamazlar.

Oto Çekici Hizmetlerinden Hangi Araçlar Faydalanır?

Oto çekici hizmetleri ile irtibat kurulduğunda, talepte bulunana aracın cinsi sorulur. Bunun nedeni, farklı türde araçlar için farklı çekici aracın kullanılabilir olmasıdır. Beylikdüzü Oto Kurtarıcı hizmetlerinden otomobil, hafif ticari ve ticari araçlar faydalanabilirler. Bazı durumlarda kurtarıcıya da ihtiyaç duyulur. Bu gibi durumlarda çekici hizmetleri yanında, kurtarıcı hizmetleri de ayrıca yerine getirilir.

cekici otomotiv

Oto Çekici Fiyatları

Oto çekici ihtiyacı duyan araçların cinsi, bulundukları konum, hareket kabiliyetleri, trafiğe engel durumları, çekilmesi istenen konum gibi durumlar, fiyatlarda belirleyicidir. Çekici ihtiyacı duyan araç sahipleri ve sürücüleri bulundukları konumdan, çekici firmasının web sayfasına giriş yaparak veya doğrudan iletişim kanallarını kullanarak, fiyatları belirleyici unsurları belirttiklerinde, oto çekici firması tarafından ortalama bir fiyat belirtilir.

Oto Çekici Ne Kadar Sürede Gelir?

Aracın bulunduğu konum, trafik yoğunluğu oto hizmetinin sağlanmasında ki süreyi belirler. Oto çekici firması ile görüşme sağlandığında, aracın bulunduğu konuma en yakın konumda olan çekici yönlendirilir. Firma hizmet verecek çekicinin mevcut konumunu ve yaklaşık erişim süresini müşteri ile paylaşır.

Hemen Ara