Adnan Kahveci Oto Çekici

Adnan Kahveci Oto Çekici

Adnan Kahveci Oto Çekici

Araba ile yolculuk hepimiz için keyifli bir aktivite. Hem konforlu hem de özgürce istediğimiz yere gidebiliyoruz. Yolculuk esnasında karşılaştığımız en büyük risk ise aracımızın beklenmedik yer ve zamanda yolda kalması. Oto kurtarma hizmeti ile arıza, kaza veya lastik patlaması gibi durumlarda kalan aracınızı istenilen adrese çekiyoruz.

Aynı Yolda Hizmetinizdeyiz

Yıllardır bu alanda hizmet vermekteyiz. Adnan kahveci oto çekici firmamız 7/24 hizmetinizdedir ve güvenli hizmetiyle aracınızı yetkili bir servise ya da tamirciye çekilmesini sağlar. Böylece aracınızla yaşadığınız yolda kalma riskleri sizin için bir kabus olmaktan çıkacak.

Hizmet Detaylarımız

Araç çekiminde en önemli unsur oto çekicilerin tecrübesidir. Aracınızın zarar görmemesi ve yolda kalmaktan dolayı kötü geçen gününüzün daha da kötü hale gelmemesi için Adnan Kahveci Oto Çekici firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Müşterisini düşünen, ticaretten öte size aynı yolda olduğumuzu hissettiren bir firma olarak günün her saati bir telefonla sizinle aynı yola geliyoruz.

Oto çekiminde en önemli unsurlar aşağıdaki gibi ve biz size tüm bu unsurları sağlıyoruz:

  • Telefonla anında ulaşım ve günün her saati hizmet veririz.
  • Aracınıza zarar vermeden güvenle çekim işlemini yaparız.
  • Hızla bulunduğunuz yere geliriz.
  • Profesyonel ve usta şoförler kullanırız.
  • Yaşadığınız stresi anlarız.
  • Kredi kartıyla ödeme fırsatı sunarız.
  • En hesaplı hizmeti sunarız.

Ek Hizmetlerimiz

Adnan Kahveci Oto Çekici kısa zamanda bölgesinde lider konuma gelmiştir. Yakıt ve akü takviyelerinde de yanınızda olarak trafikte yaşayabileceğiniz her tür sorunda yanınızdayız. Seyir halinde bu tip sorunlarla karşılaştığınızda da bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece aklınız aracınızda kalmasın ve yaygın taşıma ağı olan hizmetimizle güvenle istediğiniz yere ulaşın. Bu tip durumlarda en önemli olanın yaşadığınız mağduriyet durumuna hızla ulaşabilmek olduğunun farkındayız.

Hemen Ara