Silivri Otoban Oto Çekici

Silivri Otoban Oto Çekici

Silivri Otoban Oto Çekici

Otomobillerin hareket kabiliyeti motor ve diğer akşamların düzgün çalışmasıyla olur. Akü arızası veya yakıtın tükenmesi nedeniyle yolda kalan araçlar için yol yardım hizmeti sunulur. Aracın çekilmesi gerektiğinde de oto çekici hizmeti devreye girer. Günümüz araç kurtarma kategorisinde çekici araçlar önemli bir yere sahiptir.

Kaza veya arıza nedeniyle yolda kalma durumlarında sağlık sorunları meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda çekici hizmetinin yanı sıra sağlık ekipleri ve emniyet güçleri görev alıyor. Oto kurtarıcı hizmetinde görevli firma elemanları ilgili birimlerle irtibatlı çalışıyor.

Silivri Otoban Oto Çekici Hizmeti Önemini Artırıyor

Trafiğe çıkamayan birçok araç vize işlemlerinin yanı sıra tamir işlemleri için de çekiciye ihtiyaç duyuyor. Trafiğe çıkma izni olmayan veya arızalı olduğu için kullanılamayan araçların taşınması oto kurtarma ile gerçekleşiyor.

Oto Çekici Modern Hizmet Programı

Bu hizmette öne çıkan konu profesyonellik konusudur. Ayrıca firmanın deneyiminin yanı sıra filosunun modern özellikleri de önemlidir. Yeni nesil çekici araçlarla hizmet veren firmalar zaman kazandırır ve araca her hangi bir zarar vermeden taşıyor.

Oto Çekici Hizmet Kapsamı Geniş

Otomobil, minivan ve pick-up tarzı araçların çekilmesinde etkili olan oto çekici hizmeti;

  • Araçları trafik yönetmeliğine uygun şekilde çeker.
  • Arızalı veya çekme belgeli araçları güvenle taşır.
  • Çekme işlemi taşıma mesafesine göre fiyatlandırılır.

Yeni nesil modern araç filosuna sahip oto çekici firmalar, şehirler arası yollarda ve sehir içinde hizmet veriyor.

Oto Çekici Hizmetine Talep Artıyor

Otomobillerin arızalanması, bozulması veya trafiğe çıkma izninin olmaması durumunda özel bir çekici ile taşınması gerekiyor. Bu hizmet trafiğe çıkamayan bütün araçlar için önemlidir. Kamyonet tarzı araç kategorisindeki çekicilerin kasa bölümündeki çekme makinesi, bütün otomobilleri kolaylıkla kasaya çekebilir.

Araç dünyasında oto çekiciler araç kurtarma ve taşıma işlemlerinde ilk sırada tercih ediliyor. Deneyimli elemanların görev aldığı bu sektör araç ile ilgili bütün kategorilerde ön planda değerlendiriliyor.

Modern araçların görev aldığı oto kurtarma hizmet programında yeni nesil araçlar yollarda görülüyor. Yeni nesil çekicilerle araçlar her hangi bir zarar görmeden adresine teslim ediliyor. Avrupa ile aynı anda Türkiye’de kullanılmaya başlayan özel tasarımlı çekici araçlar daha güçlü motor özelliğine sahiptir. Yeni nesil araçların gücü ve performansı işleri daha da kolaylaştırıyor. Zaman kaybetmeden ve kısa sürede araç taşıma işlemini gerçekleştirmek için bu gün oto kurtarma en çok tercih edilen hizmet olarak değerlendiriliyor.

Hemen Ara