Silivri Çorlu Oto Çekici

Silivri Çorlu Oto Çekici

Silivri Çorlu Oto Çekici

İnsanların ulaşım için kullandıkları araçların kaza yapması ve yolda kalması sıklıkla görülen olaylardandır. Silivri ve Çorlu istikametinde yaşanan kazalar veya yolda kalma durumlarında Silivri çorlu oto çekici çağrılır. Adrese ulaşan çekici sayesinde kaza yapan araç tamirci veya güvenli bir alana çekilir.

Silivri Çorlu Çekici Hizmetleri Neler?

Silivri-Çorlu oto çekicileri araç sahiplerinin farklı nedenlerle çağırmaları mümkündür. Bu durum ise çekicilerin vereceği hizmetlerin çeşitlenmesine neden olur. Ayrıca hizmetlerin farklı türlerde verilmesi nedeniyle ücret konusunda da farklılıklar yaşandığı görülür.

Silivri Çorlu oto çekicilerin araç sahipleri için verdikleri hizmetler şunlardır;

  • Kaza sonrasında araç çekme hizmeti
  • Arıza sonrasında araç çekme hizmeti
  • Lastik değişim hizmeti
  • Araç için yakıt temin etme hizmeti
  • Arıza durumlarında araç kurtarma hizmeti
  • Araçlardaki küçük arızalar için tamir hizmeti

Çekici tarafından hizmetlerin tamamı profesyonel şekilde verilir. Ayrıca araçlar için verilen çekici hizmetlerinde araç modeli ayrımı yapılmaz.

Silivri Çorlu Oto Çekici

Silivri Çorlu Oto Çekici

Silivri Çorlu Oto Çekicinin Avantajları Neler?

Araçlar için Silivri-Çorlu ve Çorlu-Silivri istikametinde hizmetler sunan çekicinin araç sahipleri için sunduğu avantajlar vardır. Bu avantajlardan en önemlisi zamanında hizmet verilmesidir. Araç arızalandığında veya kazaya karışıldığında çekicinin çağrılmasının ardından ekipler adrese anında yönlendirilir ve araç çekilir. Bu durum araç sahipleri kadar yolu kullanacak kişilere de avantaj sunar.

Silivri Çorlu araç çekici araçların marka ve modelleri konusunda ayrım yapmaz. Böylelikle kaza veya arıza durumunu yaşayan her araç sahibinin çekici ile çalışması mümkün olur. Araçların türüne uygun çekici ve kurtarıcı araçlar adrese gönderilir. Bu sayede araçların güvenli ve uygun şekilde çekilmesi sağlanır.

Silivri Çorlu Çekici Nasıl Çağırılır?

Silivri ve Çorlu arasında bir mevkide yolda kalan ya da kaza yapan kişilerin çekici çağırması için telefon numarasına sahip olmaları gerekir. Çekicinin 7-24 aranarak çağrılması mümkün olur. Ayrıca çekicinin iletişim numarası bilinmiyorsa webden numaranın edinilmesi sağlanır.

Silivri Çorlu Çekici Fiyatları Nasıldır?

Oto çekici fiyatları Silivri-Çorlu güzergahında farklı semt veya mahallelerde hizmet verir. Aracın alındığı adresle götürüleceği adres arasında mesafe fiyatların belirlenmesini sağlar. Mesafenin uzak olması fiyatın artmasına sağlar.

Silivri Çorlu çekici fiyatlarının hizmet öncesinde öğrenilmesi mümkündür. Kişiler araçlarını hangi bölgedeki servise veya sanayiye çektirmek istediklerini ileterek fiyat bilgisi alabilirler.

Silivri Çorlu Çekici Çalışma Saatleri Nasıldır?

Silivri ve Çorlu arasındaki bölgede çalışan çekicinin çalışması 7-24 gerçekleşir. Bu böylelikle saat fark etmeksizin çekiciye ihtiyaç duyulduğunda çağrılması mümkün olur. Böylelikle kişilerin yolda kalan veya kaza yapan araç içinde saatlerce kurtarıcı beklemelerine gerek kalmaz.

Hemen Ara