Oto Çekici

155
Oto Çekici

Oto Çekici

Araç sahipleri hemen hemen bir kez dahi olsa hayatlarında oto çekici hizmetlerine ihtiyaç duymuşlardır. Araç sahiplerine kaliteli bir hizmet olanağı dahilinde sunulan oto çekici hizmetleri günümüzde uluslararası kalite standartlarında hizmetler sunan uzman personeller tarafından sunulmaktadır. Aracınız bir kaza sonucu yolda kaldıysa veya aküsü aniden bittiyse bu durumda oto çekici hizmetlerine ihtiyacınız olacaktır.

Hemen bir oto çekiciyi arayarak doğrudan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda bu hizmetlerine en önemli artısı dilediğiniz zaman hizmet talebinde bulunabilmenizdir. Yani bu alanda hizmet sunan çekiciler sizlere 7 gün 24 saat sabah-akşam hizmet sunmayı başarıyor. Aracınızın anahtarının kaybolması, akü bitmesi, lastik patlaması gibi durumlarda oto çekici hizmetleri devreye girer.

Oto Çekici Hizmetleri Neleri Kapsar?

Oto çekici hizmetleri günümüzde birçok hizmeti kapsamaktadır. Bu hizmetlerden şu şekilde bahsedebiliriz;

  • Lastik değişimi,
  • Yakıt ilavesi,
  • Anahtar kaybolması,
  • Kaza durumu,

Gibi faktörleri içerebilir. Aynı zamanda günümüzde bu hizmetler hem şehir içi hem de şehir dışı hizmetler olarak ön plana çıkıyor. Dolayısıyla nerede olursanız olun bir oto çekiciyle irtibata geçmeniz hem çok kolay hem de çok hızlıdır. Küçük araçlar için bu süreçte hafif çekiciler kullanılmaktayken, büyük araçlar içinse ağır çekici araçların kullanıldığı biliniyor. Vinçler özellikle bu süreçte oto çekicilerin kullanmış olduğu en önemli aletler arasında bulunuyor. Böylelikle sorunsuz bir şekilde çekiş işlemi gerçekleşmiş oluyor.

Oto Çekici Hizmetleri Fiyatları Ne Kadar?

Araç sahiplerinin günümüzde en çok merak ettiği konuların başında oto çekici hizmetlerinin fiyatları yer alıyor. Oto çekici hizmetlerinin fiyatları günümüzde firma faktörüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Aynı zamanda yararlanmak istediğiniz hizmete bağlı olarak da fiyatlar günümüzde değişiklik gösterecektir. Örneğin aracınız kaza yaptıysa ve bir konuma çekilmesi gerekiyorsa bu süreçte hizmet+ km doğrudan fiyatları etkileyecektir.

Bir başka örnek vermek gerekirse yakıt ilavesi hizmetiyle lastik değişimi hizmetleri kapsamında fiyatların birbirinden farklılık göstereceğini belirtmek gerekiyor. Siz de kurumsal kapsamlı bir hizmet deneyiminden en uygun fiyatlarla yararlanmak istiyorsanız bu alanda hizmetler sunan Merkez Oto Kurtarma  sitesi üzerinden oto çekici  hizmetler alabilirsiniz.

ETİKETLER:
Hemen Ara