İkitelli Organize Sanayi Sitesi Çekici

İkitelli Organize Sanayi Sitesi Çekici

İkitelli Organize Sanayi Sitesi Çekici

Araçla yolculuk yapmak sürücü için stres atma, keyifli anlar yaşamak, konforlu bir yolculuk yapmak ve yolcu için ise arkasına yaslanıp yolun tadını çıkartmak için eşsizdir. Kimileri için hobi olarak da görülebilen araçla sürüş yapmak veya uzun mesafe yol gitmenin olumlu yanları kadar olumsuz yanları da bulunur.

Bir sürücünün başına gelmesinden kaçındığı bir durum olan aracın yolda kalması, çeşitli sebeplerle hareketsiz hale gelmesi her zaman karşılaşılabilecek bir durum olarak kabul edilmelidir. Trafikte başka sürücülerle bir arada olunduğu için bir sürücünün dikkatsiz davranması trafik akışını ve araçlarda hasar meydana getirebilecek kazalara neden olur.

Her durumda olduğu gibi bu durumda da kişilerin güvenle tercih edeceği ikitelli organize sanayi sitesi çekici hızlı servisiyle ve referanslarıyla hizmet alanında bir numaralı seçenektir.

Sürücülerin Çekici Gelene Kadar Yapması Gerekenler

Kimi zaman bir kaza kimi zaman araçta kendiliğinden meydana gelen durumlardan ötürü yolda kalan bir sürücünün panik yapmadan dikkat edeceği bazı konular bulunur.

Oto çekiciyi beklerken;

  • Öncelikle araç yol kenarında güvenli bir bölgeye çekilmeli,
  • Araç içerisinde özel, şahsi eşyalar varsa kişinin yanında bulundurulmalı,
  • Çekici gelene aracın ruhsatı ile araca ait diğer belgeler hazırda bulundurulmalı,
  • Çekicinin aracı hangi servise götürdüğü öğrenilmelidir.

Trafiğin ortasında öylece kalmak paniğe sebep olsa da her sürücünün başına gelebilecek bir durum olduğu ve sakince hareket edilmesi gerektiği bilinmelidir.

Sürücülerin Yaptıkları Hatalar

Araçla keyifli bir yolculuk esnasında bir sebeple araca zarar gelmesi tatsız bir durumdur. Ancak durumu kontrol altına almak sürücülerin sorumluluğundadır. Sık yapılan hatalar arasında en çok görülen araçta hasar meydana geldiğinde sürücünün çekiciye gerek duymadan aracı çalıştırmasıdır.

Her ne kadar gözle görülür bir hasar görünmese de içerde zarara sebep olan durumlar gelişebilmektedir. Bu durumda seyrine devam araç birkaç kilometre yol gittikten sonra aracın motorundan sesler gelmeye başlayabilir, ikaz ışıkları yanabilir ve araç hareketsiz bir şekilde kalabilir.

Oto Çekim Sırasında Dikkat Edilecekler

Sürücülerin güvenerek tercih edebileceği ikitelli organize sanayi sitesi çekici hizmetlerinde hızla aksiyon alınıp hareket edilmektedir.Ayrıca Cevizlibağ oto çekici olarakda Hizmet vermekteyiz. Verilen araç çekimi işleminde dikkatli ve hassas davranılır.

Hasar almış bir aracı kaldırmak basit bir iş gibi görünse de araca daha fazla zarar vermeden almak gerekir. Ayrıca kazalı bir bölgedeki aracı kurtarmak da içindeki insana zarar gelmeyecek şekilde yürütülmelidir.

Hemen Ara