Çerkezköy Oto Kurtarıcı

Çerkezköy Oto Kurtarıcı

Çerkezköy Oto Kurtarıcı

Çerkezköy oto kurtarıcı şeffaf, dürüst ve profesyonel hizmet anlayışıyla hareket ettiği için araç sahiplerinin güvenini kazanmayı başarabilmiştir. Araç sahipleri standartların üzerinde hizmet sunan oto kurtarıcı ile iletişime geçerek farklı alanlarda hizmet alabiliyor.

Çerkezköy Oto Kurtarıcı Neler Vadediyor?

Çerkezköy ve civar bölgelerde hizmet sunan firma, araç sahiplerini zor durumdan kurtarıyor. Bunu yaparken birçok farklı detaya dikkat ediliyor.

Sürücüler markayı şu detaylar için tercih edebiliyor:

  • Profesyonel ekip sayesinde oto kurtarma ve çekim işlemleri daha kaliteli hale gelir.
  • Sunulan hizmet ücretlerine ek olarak herhangi bir ücret talep edilmediği için sürpriz tutarlarla karşılaşılmaz.
  • Taşıma güvenliğine dikkat edildiği için çok yaşanabilecek sorunlar ortadan kaldırılır.

Oto kurtarıcı hizmet talep eden sürücülere değişen trafik koşullarına bağlı olarak ortalama 15-20 dakika arasında ulaşabilir.

Çerkezköy Acil Çekici

Seyahat halinde akla fikre gelmeyecek durumlarla karşılaşmak muhtemeldir. Böyle durumla karşılaşan araç sahipleri heyecana kapılabiliyor. Ancak sürücülerin heyecana kapılmasına gerek yoktur.

Çünkü Çerkezköy oto kurtarma firmasından acil olarak yardım alınabiliyor. Firma çalışanları yakıt bitmesi, lastik patlaması, arıza, kaza ya da farklı sebeplerden dolayı bireylere nitelikli hizmet verir. Acil destek hizmeti talep eden bireylerin ihtiyaç duyduğu hizmet firma yetkilileri tarafından detaylıca sunulur.

Çerkezköy Oto Kurtarıcı İletişim

Çerkezköy oto çekici karlı, güneşli, yağmurlu ya da güneşli gün fark etmeksizin haftanın her günü araç sahiplerine hizmet sunar. Ancak araç sahipleri firma ile nasıl iletişime geçeceğini iyi bilmelidir. Oto kurtarıcı çalışanlarına ulaşmak isteyen bireyler Whatsapp iletişim hattını kullanabiliyor. Whatsapp iletişim hattı sayesinde firma çalışanlarına ulaşıp hizmet talep edilebiliyor.

Firma yetkilileri Whatsapp iletişim hattına gelen mesajlara kısa süre içerisinde dönüş sağlar. Ancak bazı dönemlerde oluşan yoğunluğa göre cevap vermede gecikmeler yaşanabiliyor. Böyle durumlarda markanın dahili numarasının tuşlanıp aranması gerekiyor. Dahili numarayı tuşlayan bireyler firma çalışanlarına hızlı biçimde ulaşabiliyor. Alanında uzman ekip, hizmet talep eden bireyler için kısa sürede hazırlanır.

Çerkezköy Oto Kurtarıcı Teçhizatları

Çerkezköy oto çekici kaliteli hizmet sunabilmek için birçok farklı ekipmana sahiptir. Sahip olunan bu ekipmanlar sayesinde sürücülere başarılı hizmet sunulabiliyor. Oto kurtarıcı firmasının kullandığı en önemli malzeme son model çekici aracıdır.

Son derece bakımlı ve güvenilir olan çekici aracı büyük ve küçük araçları çekmekte bir numaradır. Oto kurtarıcı firması lastik patlama gibi sorunları ortadan kaldırmak için kriko ve bijon anahtarı gibi ekipmanları da temin ediyor.

Hemen Ara